Een meerderheid van de Tweede Kamer wil dat voortaan duidelijk is welke bedrijven en belangenorganisaties hebben geholpen bij het maken van een nieuw wetsvoorstel. De Kamer spreekt al jaren over de invloed van het bedrijfsleven op de wetgeving. Daarom kwam de PvdA onder meer met een voorstel voor het invoeren van een lobbylijst. De meningen over strengere regels voor de lobbyisten zelf lopen uiteen, een meerderheid van de kamer voelt niets daar niets voor.
Meer transparantie over lobby in politiek
We willen je iets vertellen. Hard//hoofd is al bijna tien jaar een vrijhaven voor jonge en experimentele kunst, journalistiek en literatuur. Een walhalla voor hemelbestormers en constructieve twijfelaars, een speeltuin voor talentvolle dromers en ontheemde jonge honden. Elke dag verschijnen op onze site eigenzinnige artikelen, verhalen, poëzie, kunst, fotografie en illustraties van onze jonge makers. Én onze site is helemaal gratis.
Hoe graag we ook zouden willen; zonder jou kunnen we dit niet blijven doen. We hebben namelijk te weinig inkomsten om dit vol te houden. Met jouw hulp kunnen we de journalistiek, kunst en literatuur van de toekomst mogelijk blijven maken, en zelfs versterken.
Als je ons steunt, dan maken wij jou meteen kunstverzamelaar door je speciaal geselecteerde kunstwerken toe te sturen. Verzamel kunst en help je favoriete tijdschrift het volgende decennium door. We zullen je eeuwig dankbaar zijn. Draag Hard//hoofd een warm hart toe.